Вівторок, 23 квітня 2019 14:44

На поклін до батьків

Автор
17 квітня 2019 року в Агенції промоції "Суми" в межах проекту "Лабіринти кліо" прочитав свою лекцію "Військова мода доби української революції 1917-1921 років" кандидат історичних наук Микола Михайліченко. Нижче подаємо текст самої лекції.
Минулого тижня на території Сумської області на замовленя Держкіно відбувалися зйомкі науково-документального фільму "Іменем Виговського" ("Конотопська битва-360"). Інші частини картини будуть знімати в Києві, Переяславі та Гадячі. До створення фільму долучилися знані історики Олексій Сокирко, Анатолій Бульвінський, Кирило Галушко, митці Оксана Забужко та Тарас Компаніченко, громадські й державні діячі, історичні реконструктори.
На зустріч з земляком, журналістом, громадським діячем, автором ряду публіцистичних та теоретичних статей і наукових публікацій, організатором і учасником багатьох патріотичних акцій і заходів в усіх регіонах України і за її межами - Віктором Рогом завітили до міської бібліотеки ім. Т. Шевченка не байдужі сумчани, його друзі і однодумці. Пан Віктор презентував перед свою книгу "Ієрархія національних пріоритетів", в якій зібрані статті за значний проміжок часу, починаючи з 1991 року і закінчуючи 2018 роком. Всі вони про нас з вами,…
“Вічна пам'ять шосткинцям, загиблим 2-8 квітня 1918 року в битві з більшовицькою армією Ремньова. Вони ціною свого життя зберегли пороховий завод для України", - такий напис на братській могилі повстанців в парку Свободи у м. Шостка на Сумщині.
П'ятниця, 22 червня 2018 15:58

Червоно-чорний стяг у Сумах!

Автор
Презентація книги В'ячеслава Кириєвського та Антона Земанека "1918. Битва за Шостку" в Центральній міській бібліотеці ім. Толстого 29 березня 2018 року.