Неділя, 31 серпня 2014 00:00

Сумщина: "З бандерівцями до лісу" [Відео]

Голуб Тетяна, тележурналіст, м. Суми
Сумщина: "З бандерівцями до лісу" [Відео]

Двосерійний фільм "З бандерівцями до лісу" розповідає про патріотичне виховання української молоді на Сумщині. 

Учасники походу, показаного в фільмі, - молоді люди, які зміст життя бачать в служінні Україні.Багато хто з них був учасником студентської "Революції на траві" в Сумах літом 2004 року. Всі були активістами або учасниками "Помаранчевої революції". Цей похід - лише "кристалізація" їхніх характерів, вже випробуваних попередньою громадською діяльністю, розширення знань про Український визвольний рух, ширше ознайомлення з ідеологією українського націоналізму.Це вже "друга хвиля" організованого молодіжного руху, виплеканого в умовах Незалежності. Учасники походу згадують про вплив на їх світогляд старшого покоління членів СУМ "Сумщина", МНК.

Нині, герої цього фільму - громадські діячі, люди різних професій. Серед них і учасник Вітчизняної війни 2014 року Олександр Бойко, який був поранений в боях проти російських окупантів на Сході, і заступник голови Сумської ОДА Андрій Крамченков, активісти Революції Гідності 2013-2014 рр...

boyko
kramch _1

 Кадри з фільму

Життя тільки підтвердило правильність світоглядного вибору і моральних орієнтирів, зміцнило їх віру і любов до України, загартувало.


"Таланти виростають в спокої,
характери - серед життєвих бур" - писав Гете.


Тепер вони самі - приклад для інших.

 

Автор: Тетяна Голуб
Оператор: Олександр Белявський
Монтаж: Ілля Загряжський
Звукорежисер: Яна Стоян


"Академ TV", 2008 р.

 

Дія 1

{youtube}xPIo8ZwSNeY{/youtube}

 

Дія 2

 

{youtube}h85HfyZriaQ{/youtube}