Субота, 31 жовтня 2020 07:20

Точка на карті, що оживає

Проєкт ConnectED

Презентація рідного міста по-новому — основна мета діяльності учнів-краєзнавців з трьох різних міст України. Тому основний задум — це створення постерів з QR-кодами,  відеозаписів про найцікавіші об’єкти в містах та проведення  інтерактивних екскурсій, майстерок, квестів, театралізованих реконструкцій  учасниками проєкту. 

Наш проєкт поєднав креативну молодь з трьох міст задля  реалізації однієї мрії: вивчати і досліджувати історію рідного краю та презентувати Україну по-новому.

Ми —  це учасники гуртка «Історичне краєзнавство» гімназії №2 м.Хмельницького,  гуртківці Сумської  обласної  гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей,  учасники гуртка «Краєзнавці» Берегівської гімназії Берегівської міської ради Закарпатської області.

Діти розробили понад 12 нових цікавих туристичних маршрутів, вони проводять театралізованих екскурсії, квести, майстерки для гостей і містян.

Для реалізації проєкту учням необхідно зібрати історичний та фотоматеріал для виготовлення постерів, а також здійснити  невеличкі відеозаписи театралізованих презентацій найцікавіших туристичних маршрутів, посилання на які будуть розташовані у вигляді QR-кодів на постерах. Учасники проєкту прагнуть проводити у центрах своїх міст презентації, квести, майстерки, театралізовані екскурсії біля постерів, щоб розповісти містянам та туристам не лише про рідний край, а й про міста, які об’єднані спільною ідеєю.

Відеозаписи планується зробити чотирма мовами: українською, англійською, угорською та  німецькою. Інтерактивні постери  «мандруватимуть» містами, розповідаючи про найцікавіші точки на мапі України, і можливо, до проєкту приєднається активна молодь з інших міст, адже відкривати Україну по-новому – головна мета молодого покоління. 

kost ex 01

Реалізація  проєкту  допоможе дітям та дорослим досліджувати історію рідного краю, створюватиме  промоцію міст для туристів, об’єднає  представників музеїв, виставкових центрів, бібліотек, культурних осередків, діаспор, освітніх закладів та вишів трьох  міст тощо. Також розташування постерів у центрах міст сприятиме роботі туристичних агенції та інших закладів інфраструктури.

Протягом багатьох років учні-краєзнавці вивчали і досліджували історію та культуру рідних міст, розробили низку туристичних маршрутів, співпрацювали з музеями та культурними осередками міст, шили костюми, проводили театралізовані екскурсії, зустрічалися з відомими людьми, проводили відкриття туристичних мезонів і навіть створили інтерактивну туристично-культурну мапу міста. Такі активності потребують продовження, поширення, а найголовніше – підтримки задля заохочення молоді до реалізації успішних проєктів на користь громади та збереження історичної та культурної спадщини рідної України.

Кожна чудова ініціатива  потребує продовження і розвитку, тому учасники проєкту планують долучити до реалізації свого задуму учнів-краєзнавців з усіх обласних центрів України, здійснювати інтерактивні екскурсії містами України під час туристичних сезонів, створити інтерактивну історико-культурну мапу України, щоб об’єднати усі міста, продемонструвавши українцям та світові найцікавіші об’єкти України.

kost ex 02

Результатом проєкту стане систематична робота гуртківців-краєзнавців над виготовленням постерів та розробка 12 нових маршрутів, збільшення проведення  екскурсій, квестів, вікторин, театралізованих реконструкцій для містян та туристів, а також участь у  відкритті туристичних сезонів в різних містах. 

Для реалізації проєкту нам потрібно:

  • Що потрібно Вартість, грн Кіл-ть Сума, грн
  • Ролап(екскурсійний банер) 974 15 14610
  • Відеокамера 10999 3 32997
  • Мікрофон петличний DUAL HEAD 745 6 4470
  • Поясний мікрофон для екскурсовода Rolton K-500 1477 12 17724
  • Послуги Нової пошти 400 3 1200
  • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF 12,5%  10143
  • Всього:   81144

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Берего-Суми-Хмельницький відкриють для вас Україну по-новому!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

Джерело: Точка на карті, що оживає

Новини

Тростянчанка Вікторія Іванова посмертно нагороджена орденом «За мужність»

25-11-2022

Вікторія Іванова працювала у квітковому магазині. Після повномасштабного вторгнення, коли російські війська окупували місто Тростянець, вона стала коригувальницею вогню для...

"Топоніміка міста має стати нашою": сумський художник створив цвинтар російських вулиць

12-11-2022

Сумський художник створив цвинтар російських вулиць і оголосив себе його директором. Так чоловік хоче привернути увагу громадськості до затягування міською...

СБУ знешкодила ворожу ДРГ на Сумщині

09-11-2022

СБУ знешкодила ворожу ДРГ, яка готувала вбивства командирів Сил спеціальних операцій ЗСУ Контррозвідка Служби безпеки нейтралізувала диверсійно-розвідувальну групу фсб в результаті...

Пам'яті Андрія Коваленка

04-11-2022

Шановні тростянчани, доводимо до вашого відома, що завтра, 5 листопада, у Тростянці, на цвинтарі по вул. Луніна о 14-00 відбудеться...

Курок Олександр, Гриценко Андрій. Глухівський національний педагогічний університет - найстаріший заклад вищої педагогічної освіти України

25-10-2022

Сьогодні, 25 жовтня, найстаріший педагогічний виш України, Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка, святкує 148   рік свого народження! Вітаємо!

На фронті загинув історик В'ячеслав Зайцев

06-10-2022

На фронті загинув Вʼячеслав Зайцев – "запорізький кіборг", історик, завідувач інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника "Хортиця", депутат Запорізької міськради останніх двох...