Календар подій

Вересень,
2021
Вересень 2021
Пон Вів Сер Чет П’я Суб Нед
30 31 1 Wednesday, 1 September 2021 2 Thursday, 2 September 2021 3 Friday, 3 September 2021 4 Saturday, 4 September 2021 5 Sunday, 5 September 2021
6 Monday, 6 September 2021 7 Tuesday, 7 September 2021 8 Wednesday, 8 September 2021 9 Thursday, 9 September 2021 10 Friday, 10 September 2021 11 Saturday, 11 September 2021 12 Sunday, 12 September 2021
13 Monday, 13 September 2021 14 Tuesday, 14 September 2021 15 Wednesday, 15 September 2021 16 Thursday, 16 September 2021 17 Friday, 17 September 2021 18 Saturday, 18 September 2021 19 Sunday, 19 September 2021
20 Monday, 20 September 2021 21 Tuesday, 21 September 2021 22 Wednesday, 22 September 2021 23 Thursday, 23 September 2021 24 Friday, 24 September 2021 25 Saturday, 25 September 2021 26 Sunday, 26 September 2021
27 Monday, 27 September 2021 28 Tuesday, 28 September 2021 29 Wednesday, 29 September 2021 30 Thursday, 30 September 2021 1 2 3
Показати події з усіх категорій


Новини

Російську ракету збили над Сумами

26-05-2022

26 травня протиповітряні сили збили ракету російських військ над Сумами. Джерело: голова Сумської ОДА Дмитро Живицький у Telegram Пряма мова Живицького: "Опівдні наші...

На війні загинули двоє путивлян

17-05-2022

12 травня біля населеного пункту Білогорівка Луганської області в результаті поранень, несумісних з життям, загинув Данило ОГУЛА. Народився в м.Донецьк...

Сумщина: 5 ракет по Охтирці, щонайменше 5 поранених

17-05-2022

На світанку, 17 травня, російські війська вдарили ракетами по місту Охтирка у Сумській області, щонайменше п'ятьох людей поранено. Джерело: голова Сумської ОВА Дмитро...

Обстріл Сумщини і спроба російської ДРГ зайти на територію України. Загинув прикордонник...

16-05-2022

Російська диверсійно-розвідувальна група намагалася перейти державний кордон у Сумській області, українські прикордонники змусили їх відступити за лінію державного кордону, повідомило...

Пам’яті Володимира Петровича Кошлатого

11-05-2022

Дев’ятого травня, після тяжкої хвороби, перестало битися серце Володимира Петровича Кошлатого – колишнього директора Путивльського краєзнавчого музею, людини, безмежно закоханої...

Відійшла у вічність Ольга Малиш

11-05-2022

Сьогодні відійшла у вічність завідувачка відділу краєзначої літератури і бібліографії ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА МАЛИШ. Колектив глибоко сумує з приводу іі передчасної...