Календар подій

Вересень,
2022
Вересень 2022
Пон Вів Сер Чет П’я Суб Нед
29 30 31 1 Thursday, 1 September 2022 2 Friday, 2 September 2022 3 Saturday, 3 September 2022 4 Sunday, 4 September 2022
5 Monday, 5 September 2022 6 Tuesday, 6 September 2022 7 Wednesday, 7 September 2022 8 Thursday, 8 September 2022 9 Friday, 9 September 2022 10 Saturday, 10 September 2022 11 Sunday, 11 September 2022
12 Monday, 12 September 2022 13 Tuesday, 13 September 2022 14 Wednesday, 14 September 2022 15 Thursday, 15 September 2022 16 Friday, 16 September 2022 17 Saturday, 17 September 2022 18 Sunday, 18 September 2022
19 Monday, 19 September 2022 20 Tuesday, 20 September 2022 21 Wednesday, 21 September 2022 22 Thursday, 22 September 2022 23 Friday, 23 September 2022 24 Saturday, 24 September 2022 25 Sunday, 25 September 2022
26 Monday, 26 September 2022 27 Tuesday, 27 September 2022 28 Wednesday, 28 September 2022 29 Thursday, 29 September 2022 30 Friday, 30 September 2022 1 2
Показати події з усіх категорій


Новини

«Конотопські читання»: новий формат ХІІ науково-практичної конференції

11-11-2021

Сьогодні, 11 листопада 2021 року, відбулася чергова щорічна науково-практична конференція «Конотопські читання-ХІІ», що була започаткована у 2010 році.

Четверті "Петровські читання"

11-11-2021

Четверті «Петровські Читання», присвячені 85-річчю від дня народження і 25 річчю від дня смерті Геннадія Терешковича Петрова, талановитого журналіста, патріота...

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сумські історико-краєзнавчі студії»

29-10-2021

28 жовтня 2021 р. на базі комунального закладу Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти в он-лайн режимі відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція...

"Переписна книга Білопільської сотні 1673 року": презентація в Білопіллі

15-10-2021

"Презентували в Білопіллі разом із Oleksandr Riznichenko нашу спільну працю "Переписна книга Білопільської сотні 1673 року". Щиро вдячні за підтримку...

70 років Шамілю Акічеву

28-09-2021

Почесному краєзнавцю України науковому співробітнику  Конотопського міського краєзнавчого музею імені О.М. Лазаревського Шамілю АКІЧЕВУ Вельмишановний Шамілє Мулламовичу! У цей визначний день від імені Правління та усього...

На Конотопщині відкрили пам’ятний знак видатним землякам

30-08-2021

У центрі села Шпотівка Дубов’язівської селищної ради Конотопського району відкрили пам’ятний знак братам Тимошенкам. Три брати залишили по собі вагомий...