Календар подій

Жовтень,
2023
Жовтень 2023
Пон Вів Сер Чет П’я Суб Нед
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 October 2023
2 Monday, 2 October 2023 3 Tuesday, 3 October 2023 4 Wednesday, 4 October 2023 5 Thursday, 5 October 2023 6 Friday, 6 October 2023 7 Saturday, 7 October 2023 8 Sunday, 8 October 2023
9 Monday, 9 October 2023 10 Tuesday, 10 October 2023 11 Wednesday, 11 October 2023 12 Thursday, 12 October 2023 13 Friday, 13 October 2023 14 Saturday, 14 October 2023 15 Sunday, 15 October 2023
16 Monday, 16 October 2023 17 Tuesday, 17 October 2023 18 Wednesday, 18 October 2023 19 Thursday, 19 October 2023 20 Friday, 20 October 2023 21 Saturday, 21 October 2023 22 Sunday, 22 October 2023
23 Monday, 23 October 2023 24 Tuesday, 24 October 2023 25 Wednesday, 25 October 2023 26 Thursday, 26 October 2023 27 Friday, 27 October 2023 28 Saturday, 28 October 2023 29 Sunday, 29 October 2023
30 Monday, 30 October 2023 31 Tuesday, 31 October 2023 1 2 3 4 5
Показати події з усіх категорій


Новини

Українські прикордонники "дали прикурити" російським агресорам [Відео]

24-06-2022

На ділянці україно-російського кордону між Сумською та Бєлгородською областю біля села Попівка Великописарівського району військовослужбовцями оперативно-тактичного угруповання "Суми" було знищено...

Втрата в Білопільській громаді

21-06-2022

І знову смерть... Наша громада втрптила ще одного свого кращого сина. Вчора вночі, в зоні проведення бойових дій , від...

Рашисти здійснили мінометний обстріл Сумської області, зафіксовано 13 вибухів (фото)

19-06-2022

У ніч на 19 червня, окупанти обстріляли населені пункти Сумської області з мінометів. Обстріл вівся з території держави-окупанта. Про це повідомляє пресслужба Оперативного командування...

РФ атакувала Сумську область: є загиблі

16-06-2022

Російські окупанти в ніч з 15 на 16 червня завдали ракетного авіаудару по Садівській громаді Сумської області ворог. Про це повідомив керівник...

Ворожа авіація знову завдала ракетного удару по Сумщині: пролунали вибухи

04-06-2022

Окупанти близько 4 ранку завдали кілька ракетних ударів по Сумщині з літаків. Повідомляють про вибухи на околицях прикордонних районів. Прикордонники кажуть...

Загинула за Україну

03-06-2022

Боронячи країну загинула колишня студентка Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка Євгенія СемененкоЄвгенія закінчила коледж у 2017 році, і...