Календар подій

Травень,
2023
Травень 2023
Пон Вів Сер Чет П’я Суб Нед
1 Monday, 1 May 2023 2 Tuesday, 2 May 2023 3 Wednesday, 3 May 2023 4 Thursday, 4 May 2023 5 Friday, 5 May 2023 6 Saturday, 6 May 2023 7 Sunday, 7 May 2023
8 Monday, 8 May 2023 9 Tuesday, 9 May 2023 10 Wednesday, 10 May 2023 11 Thursday, 11 May 2023 12 Friday, 12 May 2023 13 Saturday, 13 May 2023 14 Sunday, 14 May 2023
15 Monday, 15 May 2023 16 Tuesday, 16 May 2023 17 Wednesday, 17 May 2023 18 Thursday, 18 May 2023 19 Friday, 19 May 2023 20 Saturday, 20 May 2023 21 Sunday, 21 May 2023
22 Monday, 22 May 2023 23 Tuesday, 23 May 2023 24 Wednesday, 24 May 2023 25 Thursday, 25 May 2023 26 Friday, 26 May 2023 27 Saturday, 27 May 2023 28 Sunday, 28 May 2023
29 Monday, 29 May 2023 30 Tuesday, 30 May 2023 31 Wednesday, 31 May 2023 1 2 3 4
Показати події з усіх категорій


Новини

Онлайн зустріч у сумській обласній бібліотеці, присвячена 300-річному ювілею Григорія Сковороди

12-08-2022

Григорій Савич Сковорода – славетний син українського народу.

Помер Валерій Бєлашов

22-07-2022

Сумна звістка прийшла з Глухова. 20 липня 2022 року передчасно на 74-у році життя помер Валерій Бєлашов – історик та...

Навічно в пам’яті сумчан: Захар Берестовський

20-07-2022

У вівторок, 19 липня, сумська громада схилить голови в жалобі за 19-річним Захаром Берестовським. Захисник України 12 липня потрапив під артобстріл...

Українські прикордонники "дали прикурити" російським агресорам [Відео]

24-06-2022

На ділянці україно-російського кордону між Сумською та Бєлгородською областю біля села Попівка Великописарівського району військовослужбовцями оперативно-тактичного угруповання "Суми" було знищено...

Втрата в Білопільській громаді

21-06-2022

І знову смерть... Наша громада втрптила ще одного свого кращого сина. Вчора вночі, в зоні проведення бойових дій , від...

Рашисти здійснили мінометний обстріл Сумської області, зафіксовано 13 вибухів (фото)

19-06-2022

У ніч на 19 червня, окупанти обстріляли населені пункти Сумської області з мінометів. Обстріл вівся з території держави-окупанта. Про це повідомляє пресслужба Оперативного командування...