П'ятниця, 08 квітня 2022 14:37

У Сумах поховали Дениса Харлашка, який віддав життя за Україну

Суми - Суспільне

У Сумах 6 квітня попрощалися зі студентом Сумського педагогічного університету Денисом Харлашком. Юнак загинув на російсько-українській війні під час виконання бойового завдання під Харковом, не доживши до свого 20-річчя одинадцять днів.

З Денисом Харлашком попрощалися на Алеї слави Центрального сумського кладовища. Біля могили зібралися родичі, військові побратими і багато друзів дитинства.

"Ми з Денисом весь цей час, три роки поспіль, були в дитячому таборі. Я запам’ятала його людиною гарною, сміливою, відчайдушною, яка зажди допоможе всім оточуючим", - сказала подруга Дениса Валерія Невальона.

Я тренувався з Денисом змалечку, він був одним із моїх спаринг-партнерів. Нічого поганого не можу сказати про нього, він дуже добра була людина", - розповів товариш Дениса Матвій Юхтенко.

b90fb512df2a619d

"Я його пам’ятаю сміливим, щирим, людиною, яка завжди прийде на допомогу", - сказала подруга Дениса Тетяна Ярова.

cdec53b36887ef2d

Кілька років тому Денис закінчив навчання в сумській школі №17. Потім став студентом заочної форми навчання інституту фізичної культури педунівеситету. Попрощатися з юнаком прийшли його вчителі і викладачі.

"Дуже завжди був усміхнений, радісний, вихований, такий щирий, така гарна дитина. Я дякую батькам, що виховали таку дитину. Слава йому, слава героям", - розповіла учителька сумської школи Наталія Павленко.

ec8a302eabd56c72

"Дуже ввічлива, врівноважена, добра була дитина. Співчуваю його батькам, і низький уклін таким батькам, які виховали так дитину", - сказала методистка заочної форми навчання СумДПУ ім. А.С. Макаренка Ольга Калашник.

1bf00fb33afcd3ff

Денис багато років займався вільною боротьбою в дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренувався у Олександра Карпова. Директор закладу, що про загибель юнака дізнався від тренера.

"Відрізнявся працелюбністю, був добрим вихованцем, брав участь у багатьох змаганнях. Тільки позитивні про нього відгуки. Виходить, хлопці готувалися до чемпіонатів області, чемпіонатів України, до Олімпійських ігор, але змагаються в стрільбі з ворогом якій вони у спортшколі не навчалися, але таке життя, такі в нас сусіди недобрі", - сказав директор Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Білан.

c178b028916459de

На російсько-українській війні Денис Харлашко воював у складі 13-го окремого десантно-штурмового батальйону.

"Ми були знайомі дуже багато років, ще до війни. Загинув він героїчно, рятуючи нашу волю, Україну. Під Харковом, так сталося, що перечепив розтяжку і підірвався", - розповів товариш Дениса "Часік".

До свого ювілею - 20-річчя - юнак не дожив одинадцять днів.

Новини

На війні загинули двоє путивлян

17-05-2022

12 травня біля населеного пункту Білогорівка Луганської області в результаті поранень, несумісних з життям, загинув Данило ОГУЛА. Народився в м.Донецьк...

Сумщина: 5 ракет по Охтирці, щонайменше 5 поранених

17-05-2022

На світанку, 17 травня, російські війська вдарили ракетами по місту Охтирка у Сумській області, щонайменше п'ятьох людей поранено. Джерело: голова Сумської ОВА Дмитро...

Обстріл Сумщини і спроба російської ДРГ зайти на територію України. Загинув прикордонник...

16-05-2022

Російська диверсійно-розвідувальна група намагалася перейти державний кордон у Сумській області, українські прикордонники змусили їх відступити за лінію державного кордону, повідомило...

Пам’яті Володимира Петровича Кошлатого

11-05-2022

Дев’ятого травня, після тяжкої хвороби, перестало битися серце Володимира Петровича Кошлатого – колишнього директора Путивльського краєзнавчого музею, людини, безмежно закоханої...

Відійшла у вічність Ольга Малиш

11-05-2022

Сьогодні відійшла у вічність завідувачка відділу краєзначої літератури і бібліографії ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА МАЛИШ. Колектив глибоко сумує з приводу іі передчасної...

У боях за Маріуполь загинув 19-річний кролевчанин Гліб Кощеєв

07-05-2022

4 травня 2022 року у війні з російським ворогом, у боях за Маріуполь, на території «Азовсталі» героїчно загинув мужній воїн...