П'ятниця, 08 квітня 2022 14:37

У Сумах поховали Дениса Харлашка, який віддав життя за Україну

Суми - Суспільне

У Сумах 6 квітня попрощалися зі студентом Сумського педагогічного університету Денисом Харлашком. Юнак загинув на російсько-українській війні під час виконання бойового завдання під Харковом, не доживши до свого 20-річчя одинадцять днів.

З Денисом Харлашком попрощалися на Алеї слави Центрального сумського кладовища. Біля могили зібралися родичі, військові побратими і багато друзів дитинства.

"Ми з Денисом весь цей час, три роки поспіль, були в дитячому таборі. Я запам’ятала його людиною гарною, сміливою, відчайдушною, яка зажди допоможе всім оточуючим", - сказала подруга Дениса Валерія Невальона.

Я тренувався з Денисом змалечку, він був одним із моїх спаринг-партнерів. Нічого поганого не можу сказати про нього, він дуже добра була людина", - розповів товариш Дениса Матвій Юхтенко.

b90fb512df2a619d

"Я його пам’ятаю сміливим, щирим, людиною, яка завжди прийде на допомогу", - сказала подруга Дениса Тетяна Ярова.

cdec53b36887ef2d

Кілька років тому Денис закінчив навчання в сумській школі №17. Потім став студентом заочної форми навчання інституту фізичної культури педунівеситету. Попрощатися з юнаком прийшли його вчителі і викладачі.

"Дуже завжди був усміхнений, радісний, вихований, такий щирий, така гарна дитина. Я дякую батькам, що виховали таку дитину. Слава йому, слава героям", - розповіла учителька сумської школи Наталія Павленко.

ec8a302eabd56c72

"Дуже ввічлива, врівноважена, добра була дитина. Співчуваю його батькам, і низький уклін таким батькам, які виховали так дитину", - сказала методистка заочної форми навчання СумДПУ ім. А.С. Макаренка Ольга Калашник.

1bf00fb33afcd3ff

Денис багато років займався вільною боротьбою в дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренувався у Олександра Карпова. Директор закладу, що про загибель юнака дізнався від тренера.

"Відрізнявся працелюбністю, був добрим вихованцем, брав участь у багатьох змаганнях. Тільки позитивні про нього відгуки. Виходить, хлопці готувалися до чемпіонатів області, чемпіонатів України, до Олімпійських ігор, але змагаються в стрільбі з ворогом якій вони у спортшколі не навчалися, але таке життя, такі в нас сусіди недобрі", - сказав директор Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Білан.

c178b028916459de

На російсько-українській війні Денис Харлашко воював у складі 13-го окремого десантно-штурмового батальйону.

"Ми були знайомі дуже багато років, ще до війни. Загинув він героїчно, рятуючи нашу волю, Україну. Під Харковом, так сталося, що перечепив розтяжку і підірвався", - розповів товариш Дениса "Часік".

До свого ювілею - 20-річчя - юнак не дожив одинадцять днів.

Новини

Пам'яті Владислава Мирошниченка

17-09-2022

Білопільська міська рада із сумом повідомляє, що вчора, 16 вересня, захищаючи рідну землю від рашистської сволоти, геройськи загинув наш земляк...

На російсько-українській війні загинув герой з Сум

07-09-2022

Про загибель героя, свого випускника, сумчанина Сергія Горбача повідомляє ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка: “Науково-педагогічний колектив...

У Конотопі відбулась презентація книги “Сергій Тимошенко. Повернення”

07-09-2022

«З поверненням додому, Сергій Тимошенко!», - мабуть, саме так ми можемо зараз говорити, тримаючи в руках унікальне видання про нашого...

Пам'яті Євгенії Кочерженко

28-08-2022

На 86-річниці пішла у засвіти Євгенія Кочерженко Знана дослідниця декоративного мистецтва, головний зберігач, в.о. директора Сумського обласного художнього музею, засновниця регіонального...

Нова книга Валерія Власенка

23-08-2022

23 серпня 2022 року відбулась презентація книги-альбому «Сергій Тимошенко. Повернення». Головний лектор заходу Валерій Власенко – краєзнавець, кандидат історичних наук...

Онлайн зустріч у сумській обласній бібліотеці, присвячена 300-річному ювілею Григорія Сковороди

12-08-2022

Григорій Савич Сковорода – славетний син українського народу.