П'ятниця, 08 квітня 2022 14:37

У Сумах поховали Дениса Харлашка, який віддав життя за Україну

Суми - Суспільне

У Сумах 6 квітня попрощалися зі студентом Сумського педагогічного університету Денисом Харлашком. Юнак загинув на російсько-українській війні під час виконання бойового завдання під Харковом, не доживши до свого 20-річчя одинадцять днів.

З Денисом Харлашком попрощалися на Алеї слави Центрального сумського кладовища. Біля могили зібралися родичі, військові побратими і багато друзів дитинства.

"Ми з Денисом весь цей час, три роки поспіль, були в дитячому таборі. Я запам’ятала його людиною гарною, сміливою, відчайдушною, яка зажди допоможе всім оточуючим", - сказала подруга Дениса Валерія Невальона.

Я тренувався з Денисом змалечку, він був одним із моїх спаринг-партнерів. Нічого поганого не можу сказати про нього, він дуже добра була людина", - розповів товариш Дениса Матвій Юхтенко.

b90fb512df2a619d

"Я його пам’ятаю сміливим, щирим, людиною, яка завжди прийде на допомогу", - сказала подруга Дениса Тетяна Ярова.

cdec53b36887ef2d

Кілька років тому Денис закінчив навчання в сумській школі №17. Потім став студентом заочної форми навчання інституту фізичної культури педунівеситету. Попрощатися з юнаком прийшли його вчителі і викладачі.

"Дуже завжди був усміхнений, радісний, вихований, такий щирий, така гарна дитина. Я дякую батькам, що виховали таку дитину. Слава йому, слава героям", - розповіла учителька сумської школи Наталія Павленко.

ec8a302eabd56c72

"Дуже ввічлива, врівноважена, добра була дитина. Співчуваю його батькам, і низький уклін таким батькам, які виховали так дитину", - сказала методистка заочної форми навчання СумДПУ ім. А.С. Макаренка Ольга Калашник.

1bf00fb33afcd3ff

Денис багато років займався вільною боротьбою в дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренувався у Олександра Карпова. Директор закладу, що про загибель юнака дізнався від тренера.

"Відрізнявся працелюбністю, був добрим вихованцем, брав участь у багатьох змаганнях. Тільки позитивні про нього відгуки. Виходить, хлопці готувалися до чемпіонатів області, чемпіонатів України, до Олімпійських ігор, але змагаються в стрільбі з ворогом якій вони у спортшколі не навчалися, але таке життя, такі в нас сусіди недобрі", - сказав директор Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Білан.

c178b028916459de

На російсько-українській війні Денис Харлашко воював у складі 13-го окремого десантно-штурмового батальйону.

"Ми були знайомі дуже багато років, ще до війни. Загинув він героїчно, рятуючи нашу волю, Україну. Під Харковом, так сталося, що перечепив розтяжку і підірвався", - розповів товариш Дениса "Часік".

До свого ювілею - 20-річчя - юнак не дожив одинадцять днів.

Новини

В боях за Україну загинув Едуард Пінчук

22-01-2023

Серце сильніше за розум. Коли розумом все розумієш, чуєш, бачиш факти, але серце не сприймає - ніякі аргументи не здатні...

Російська ДРГ намагалася перейти кордон на Сумщині

21-01-2023

Російська диверсійно-розвідувальна група намагалася перетнути кордон в Сумській області, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький. Джерело: Живицький у Telegram Пряма мова Живицького: "Російська ДРГ знову спробувала...

На фронті загинув житель Новослобідської громади

15-01-2023

Сумна скорботна звістка надійшла у нашу Новослобідську громаду – загинув захисник України ІВАН МУРАЄВ... Він віддав життя у боротьбі з російськими...

У Сумах дерусифікували 179 топонімів

24-12-2022

22 грудня 2022 р. на позачерговій сесії Сумської міської ради депутати скасували своє рішення, щодо перейменування вулиць, яке прийняли 30 листопада...

Борисові Ткаченку - 85

18-12-2022

ДОРОГОЮ ЗВИТЯЖНОЇ ПРАВДИ У відділі краєзнавчої літератури та бібліографії розгорнуто перегляд виставки до 85-річчя славного й міцного духом лебединського козака, знаного...

Головою ОУН обрано сумчанина Олега Медуницю

16-12-2022

Секретаріат Проводу ОУН (б) повідомляє, що в грудні в Україні відбувся ХV Великий Збір Організації Українських Націоналістів з-під стягу Степана...